اعزام حسابدار

, ,
اعزام حسابدار

اعزام حسابدار مخصوص زمان و نیاز شما

تحت نظارت مدیران ارشد و حسابداران خبره دانا محاسب فکور

برخی از مردم انجام کارهای حسابداری را کاری سهل و سبک میدانند. در حالی که با توجه به وجود مفاد قانونی بسیار از جمله قانون تجارت ، بیمه ، مالیات و … اوضاع شرکت در شرایطی امکان دارد بغرنج و طاقت فرسا شود.پس در این مواقع توصیه میشود جهت آسودگی و اطمینان خاطر و ضمانت کار از یک حسابدار با تجربه و تحت نظر مدیران مالی برتر شرکت دانا محاسب فکور استفاده بفرمایید.
علاوه بر اینکه اینکه اعزام حسابدار متخصص بصورت پاره وقت با تجربه و پاره وقت موجب کاهش هزینه ها برای بسیاری از شرکتها و فروشگاهها میباشد،کلیه امور حسابداری شرکت یا فروشگاه شما توسط نرم افزارهای حسابداری و با نظارت مدیران ما انجام میشود تا خیال شما به لحاظ بایگانی اسناد و مکانیزه بودن و همچنین ضمانت کیفیتی آسوده باشد .

پیشنهاد بازدید  نحوه محاسبه حقوق ساعتی

انواع حسابداران با تجربه ای که با توجه به حیطه کاری شرکت های شما برای موضوع اعزام مد نظر داریم:

 – حسابدار پاره وقت:

در اکثر موسسات تازه تاسیس به دلیل پایین بودن حجم گردش مالی و امور حسابداری نیاز به حسابدار پاره وقت احساس میشود.از طرفی باعث کاهش هزینه حقوق آن شرکت شده و از طرف دیگر پیگیری و تنظیم رویدادهای مالی انباشته نمیشوند و در طی دوره مالی ثبت و طبقه بندی میگردند.

 – حسابدار مستقل:

حسابدار مستقل به شخصی گفته می شود که انجام خدمات حسابداری و حسابرسی را در ازای دریافت حق الزحمه حرفه اصلی خود قرار داده

 – حسابدار رسمی:

این مورد پاسخگوی تمام نیازهای شماست و فارغ‌التحصیلان می‌توانند در کلیه موسسات و واحدهای تجاری، اعم از دولتی یا خصوصی به عنوان حسابدار و مشاور مالی در شاخه‌های بسیاری مشغول کار شوند

 – حسابدارامور مالیاتی:

با توجه به افزایش سخت گیری های دولت بر اشخاص و شرکتها مبنی بر الزام ارائه انواع گزارشات مالی و مالیاتی، نیاز اشخاص به حسابدار امور مالیاتی افزایش یافته است. زیرا شرکتها علاوه بر تنظیم و ضبط رویدادهای مالی نیاز شدید به تهیه گزارشات مالیاتی دقیق و تحویل آن به اداره امور مالیاتی دارند

پیشنهاد بازدید  ‎ آیین نامه تحریر دفاتر قانونی 1396

 – حسابدار امور قانونی

 – حسابدار امور اداری

 – حسابدار امور بانکی

 – حسابدار شرکت تجاری

 – حسابدار ارزش افزوده

ما کار حسابداری و مالی شما را با کیفیتی عالی و صرفه اقتصادی بالا برایتان انجام میدهیم و با اعزام حسابدار حسب نیاز شما و نظارت مستقیم مدیران ارشد دانا محاسب فکور شما را در مسیر پیشرفت همراهی میکنیم،کافیست با ما تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *