دانلود کتاب قانون مالیاتهای مستقیم

کتاب قانون مالیاتهای مستقیم

دانلود کتاب قانون مالیاتهای مستقیم

قابل توجه همه شما دوستان عزیز، در این پست سعی کردیم کتاب قانون مالیاتهای مستقیم که توسط جناب آقای غلامحسین دوانی در سال 94 به روزرسانی شده است را قرار بدهیم لذا توجه داشته باشید که این اصلاحات از ابتدای سال مالی 1395 اجرا شده است.

حسابداران و مدیران مالی عزیز اطلاعات مالیاتی خود را بروزرسانی کنید تا بتوانید به مشکلات مالیاتی محیط کار خود به راحتی و براساس اطلاعات به روز شده پاسخگو باشید. همچنین اطلاع شما از قانون مالیات به شما کمک می کند تا در مواقعی با اطلاعات کافی بهترین تصمیم را بگیرید.

آخرین اصلاحات انجام شده در قانون مالیات‌های مستقیم توسط اداره کل امور مالیاتی در تاریخ 1394/04/31 انجام شده است که هم اکنون آن را در زیر برای دانلود برای شما قرار داده‌ایم.

 

درباره نویسنده:

غلامحسین دوانی متولد 25 تیر 1332، در شهر آبادان است. وی عضو شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران، عضو پیشین شورای عالی جامعه حسابداران رسمی ایران، و از مؤلفان، نویسندگان، سخنرانان و مدرسان حسابداری، حسابرسی، و حقوق تجاری در ایران است. از او ده‌ها کتاب و صدها مقاله در موضوعات حسابداری، حسابرسی، راهبری شرکتی، مالیات، مدیریت و اقتصاد بر جای مانده است. وی همچنین، از دی 1378 تا اردیبهشت 1384 سردبیر ماهنامه حسابدار بود.

پیشنهاد بازدید  نحوه پر کردن اظهارنامه مالیاتی

در سال 1390، وی و ذبیح‌الله رضایی موفق به اضافه کردن تاریخ حسابداری ایران به کتاب تاریخ حسابداری جهان شده‌اند. این کتاب با سرپرستی گری جان پرویتز، هشتاد و هفتمین عضو تالار مشاهیر حسابداری، تدوین شده است.

دوانی از نخستین اعضای جامعه حسابداران رسمی ایران است. او علاوه بر آنکه در حال حاضر عضو شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران و مشاور مالیاتی اتاق بازگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران است، در سالهای 83 تا 86 همزمان در شورای عالی جامعه حسابداران رسمی ایران و شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران (دو انجمن ایرانی عضو فدراسیون بین‌المللی حسابداران) عضویت داشت. علاوه بر این، وی در بسیاری از انجمن‌های علمی و حرفه‌ای ایرانی و بین‌المللی عضویت دارد.

دراینجا ما قانون مالیات‌های مستقیم را در قالب فایل PDF برای شما آماده کرده و هم اکنون می‌توانید آن را دریافت کنید.

برای دانلود اینجا کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *