کتاب هزینه های قابل قبول مالیاتی

کتاب هزینه های قابل قبول مالیاتی

کتاب هزینه های قابل قبول مالیاتی

 

کتاب هزینه های قابل قبول مالیاتی” نوشته محمد برزگری و مجید عبدی است که توسط انتشارات کیومرث منتشر شده است. این کتاب که یکی از کتاب های دانشگاهی می باشد به نوبت چهارم چاپ رسیده است.

توضیحات کتاب:

نام کتاب: هزینه های قابل قبول مالیاتی(ویرایش جدید 95)
نام مولف: محمد برزگری – مجید عبدی
موضوع: قانون مالیات
کد کتاب: 100793
شابک: 978-600-5540-67-3
سال انتشار: 1394
نوبت چاپ: چهارم
نوع جلد: شومیز

 

درباره کتاب:

هزینه های قابل قبول مالیاتی (با آخرین اصلاحات، همراه با سوالات چهارگزینه ای) “سری کتاب های قوانین مالیاتی/1” عنوان کتابی است که از محمد برزگری و مجید عبدی که در 176 صفحه و توسط انتشارات کیومرث در سال 1394 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب مالیات است. از مجید عبدی، کتاب نحوه محاسبه مالیات حقوق(کیومرث) نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد.

این کتاب در بازار به قیمت 9000 تومان بفروش می رسد.

پیشنهاد بازدید  متن نامه اعتراض به مالیات

 

درباره نویسندگان:

محمد برزگری
سمت: دفتر فني و حسابرسي مالياتي
تحصیلات: فوق‌لیسانس مدیریت مالی از دانشگاه تهران و دانشجوی دکترای حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی
تجربیاتاو در زمینه های کمک ممیز، کمک کارشناس، کارشناس، کارشناس مسئول و رئیس گروه مالیاتی، حسابرس عضو هیات بند 3 ماده 97 قانون مالیات‌های مستقیم مصوب 27/11/1380، نماینده سازمان در هیات های حل اختلاف مالیاتی، معاون و سرپرست دفتر فنی و حسابرسی مالیاتی، نماینده سازمان در هیات هماهنگی موضوع‌بند ب ماده 6 اصلاحیه آیین‌نامه اجرایی تبصره 4 ماده واحده قانون استفاده از حسابداران ذیصلاح به عنوان حسابدار رسمی (ماده 272) و نماینده سازمان در کارگروه تعیین شرکتهای دانش‌بنیان می باشد.

 

درباره ناشر:

انتشارات کیومرث در راستای اهداف فرهنگی در سال 1374 فعالیت خود را آغاز کرد که ابتدا با چاپ کتابهای قوانین کاربردی کشور و بعدها به چاپ کتابهای حسابداری و حسابرسی پرداخت و با همکاری اساتید بزرگ تا به امروز حدود یکصد عنوان کتاب علمی در زمینه حسابداری و حسابرسی و مدیریتی را منتشر نموده است که مورد استقبال خوب دانشجویان و اساتید قرار گرفته و همین استقبال باعث شد که این موسسه در ادامه راه خود ثابت قدم باشد.

پیشنهاد بازدید  مشاوره مالیاتی تلفنی رایگان
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *